[VX] Kruk

Pełne Wersje i Dema stworzone we wszelakich wersjach RM. Uwaga na zasady zakładania tematów!

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo, Kleo

Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 917
Rejestracja: 28 paź 2014, 22:24
Kontakt:

Re: [VX] Kruk

Post autor: PInroz »

INRE pisze:Nic nie ma więcej
Odkryłem ostatni z sekretów i teraz śmiało mogę powiedzieć żę przeszedłem Kruka na 100%, chyba że jest coś czego jeszcze nie odkryłem, jeżeli tak to daj znać INRE. Mam pytanie czy powstanie jakiś dodatek do Kruka, nowa wersja która coś nowego dodaje lub coś nowego w Kruku 1. Chyba już o coś takiego pytałem, jednak mam wielką nadzieję że tak :-D
Obrazek
:cry: :cry: :cry: Nie mogę latać, bo stałem się kaleką :cry: :cry: :cry:
Awatar użytkownika
INRE

Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 1) Dema (miejsce 3); Golden Forki Special III - Dema (zwycięstwo)
Posty: 128
Rejestracja: 10 mar 2012, 16:55

Re: [VX] Kruk

Post autor: INRE »

chyba że jest coś czego jeszcze nie odkryłem,
To już raczej wszystko :-)
Mam pytanie czy powstanie jakiś dodatek do Kruka, nowa wersja która coś nowego dodaje lub coś nowego w Kruku 1.
Nie planuję niczego takiego.
Usunięty

Re: [VX] Kruk

Post autor: Usunięty »

Gra zapowiada się ciekawie. Zauważyłem możliwość grania na padzie, lecz to trzeba mieć pada z Xbox'a czy wystarczy jakiś zwykły pad czy to po prostu chodzi o emulację klawiatury xpadderem? Chciałbym wiedzieć przed zagraniem :)
Awatar użytkownika
INRE

Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 1) Dema (miejsce 3); Golden Forki Special III - Dema (zwycięstwo)
Posty: 128
Rejestracja: 10 mar 2012, 16:55

Re: [VX] Kruk

Post autor: INRE »

Nie trzeba mieć pada od xboxa, to emulacja pada xpadderem. Zrobiłem poradniczek jak to ustawić odpowiednio do gry jakby co, a w samej grze w tutoraialach są instrukcje do pada co czym się robi.
W sumie początkowo to miało być tylko dla mnie, lubię grać padem a w nie wszystko się da bez emulacji. Ale pomyślałem, że komuś może się spodobać więc udostępniłem taką możliwość także wam. :wink:
Usunięty

Re: [VX] Kruk

Post autor: Usunięty »

Spoko ;)
Ogólnie rzecz biorąc to ja xpaddera kiedyś używałem. Nawet za pomocą pada umiałem kompa obsługiwać xD
Spoko, to skoro to emulacja to sterowanie zrobię pod siebie ^^. Tak w zasadzie to każdą grę tak można grać na padzie ;)

Ogólnie to proponuję update xpaddera dołączonego do gry. Bo ten co jest to nie działa na Windows 10 ;-)
Awatar użytkownika
INRE

Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 1) Dema (miejsce 3); Golden Forki Special III - Dema (zwycięstwo)
Posty: 128
Rejestracja: 10 mar 2012, 16:55

Re: [VX] Kruk

Post autor: INRE »

Ogólnie to proponuję update xpaddera dołączonego do gry. Bo ten co jest to nie działa na Windows 10 ;-)
Próbowałeś w trybie zgodności? Mi działał na windows 10.
Usunięty

Re: [VX] Kruk

Post autor: Usunięty »

INRE pisze:
Ogólnie to proponuję update xpaddera dołączonego do gry. Bo ten co jest to nie działa na Windows 10 ;-)
Próbowałeś w trybie zgodności? Mi działał na windows 10.
Ok, moja gapa. Działa :)
Usunięty

Re: [VX] Kruk

Post autor: Usunięty »

Ok. Przez to że odnalazłem sekret dostało mi się za brak mikstur ;) W zasadzie (patrząc po solucji) jestem już przy samym końcu. Gra dość krótka, ale mnie się podoba. Podczas każdej z walk pojawiał mi się ten sam błąd: wróg stał w miejscu. Możliwe że to działo się przez to że co chwila skakałem, aczkolwiek, gdy chciałem celowo wywołać ten błąd to rzadko mi się to udawało :-)
Awatar użytkownika
INRE

Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 1) Dema (miejsce 3); Golden Forki Special III - Dema (zwycięstwo)
Posty: 128
Rejestracja: 10 mar 2012, 16:55

Re: [VX] Kruk

Post autor: INRE »

Ok. Przez to że odnalazłem sekret dostało mi się za brak mikstur ;)
Kurczę, trochę lipa. I co nie dajesz rady ukończyć teraz a sejva nie masz pewnie?
Podczas każdej z walk pojawiał mi się ten sam błąd: wróg stał w miejscu. Możliwe że to działo się przez to że co chwila skakałem, aczkolwiek, gdy chciałem celowo wywołać ten błąd to rzadko mi się to udawało
Ano, czasami dziwne błędy były z tym ABS'em :-P
Fajnie, że gra się podoba
Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 917
Rejestracja: 28 paź 2014, 22:24
Kontakt:

Re: [VX] Kruk

Post autor: PInroz »

Miłego oglądania :wink:
Obrazek
:cry: :cry: :cry: Nie mogę latać, bo stałem się kaleką :cry: :cry: :cry:
ODPOWIEDZ