EnterVPL nagrywa gry z RM

Strony autorskie, inne inicjatywy internetowe poświęcone RM.
ODPOWIEDZ
Usunięty

Re: EnterVPL nagrywa gry z RM

Post autor: Usunięty »

PInroz pisze:Enter kiedy kolejny filmik z Why so evil :?: Możesz też od czasu do czasu nagrywać Skyrima, fajnie mi się go ogląda :wink:
Why so evil? Nie wiedziałem, że taka dziwna gra może komukolwiek się spodobać xD Co do Skyrim to raz na jakiś czas będzie się pojawiał.
Ogólnie to będę zaczynał inną serię. To co z ankiety wyjdzie: https://ankieterka.pl/1851,co-po-spyro-2 to nagram. (Są tam gry, które lubię grać, e-maila nie trzeba podawać). Ogólnie to ankieta zawisła mi na remisie, więc proszę tutaj was o pomoc, żebym to nie musiał monetą rzucać :lol:

Czekam nadal na naprawioną wersję Kruka 2 Aktu I. Myślę, że jestem gotowy na kolejny stream z Gromady. Pora zaplanować dzień kiedy zrobić Live :-)
Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 917
Rejestracja: 28 paź 2014, 22:24
Kontakt:

Re: EnterVPL nagrywa gry z RM

Post autor: PInroz »

EnterVPL pisze:Why so evil? Nie wiedziałem, że taka dziwna gra może komukolwiek się spodobać xD
Człowieku to tyś nigdy nie widział dziwnej gry... lub nie znasz znaczenia tego słowa :lol:
EnterVPL pisze:jestem gotowy na kolejny stream z Gromady.
Na poprzednim streamie dostałem emotikonlepsji po czym Dorion wywalił mnie z chata :cry: potem wywalił mi się internet i steama do końca nie oglądałem :roll: Muszę pójść do lekarza z tą chorobą, bo na chacie ty lub Dorion nie dacie mi żyć. Tacy jesteście tolerancyjni wobec ciężko chorych :-P
A na poważnie muszę z tym skończyć bo za raz ludzie przestaną mnie lubić :| lub co gorsza, nie będę mógł wchodzić na chata :cry: Swoją drogą trochę mnie to zdziwiło kiedy zauważyłem chat pusty, po czym oglądam, a wszyscy piszą do ciebie na prywatnych. Lub coś się zmieniło w tym zakresie :roll:
EnterVPL pisze:Czekam nadal na naprawioną wersję Kruka 2 Aktu I.
Więc ja też czekam... i na nowe filmiki z Kruka 2 i na poprawioną wersję tej gry :wink:

A w sprawie ankiety... zagłosowałem na Spyro 3, bo innych gier to albo nie kojarzę, albo nie grałem, albo jedno i drugie :|
W Spyro 3 nie grałem, ale fajnie obejrzeć gameplay z tej gry na twoim kanale :mrgreen:

A i jeszcze coś popracuj trochę nad głosem... nie wiem dlaczego ale tylko na streamach brzmi on naturalnie :shock: :? :-)
Obrazek
:cry: :cry: :cry: Nie mogę latać, bo stałem się kaleką :cry: :cry: :cry:
Usunięty

Re: EnterVPL nagrywa gry z RM

Post autor: Usunięty »

PInroz pisze:Swoją drogą trochę mnie to zdziwiło kiedy zauważyłem chat pusty, po czym oglądam, a wszyscy piszą do ciebie na prywatnych. Lub coś się zmieniło w tym zakresie
Nie czytam prywatnych na IRC, bo na streamie byłoby to widać i nie byłoby prywatnie ;-)
Jak ktoś nie pisze, to chyba znaczy, że albo ja jestem slaby xD, albo to że po prostu nikomu się nie chce pisać (nie ma o czym, czy coś) :-)
PInroz pisze:Na poprzednim streamie dostałem emotikonlepsji po czym Dorion wywalił mnie z chata
Dorion działa dość rygorystycznie. Zrobiłem regulamin, w którym jest napisane "nie spamujemy", więc cię tylko wywalił. Ogólnie to można traktować jako upomnienie, bo karą jest ban. Też chcę oznajmić, że Dorion jest moim najwierniejszym fanem, gdyż to jest jedyna osoba, która przeżyła moich pięć powrotów na youtube (w tym jeden usunięty kanał), więc wierze bardzo w to że działał w interesie nas wszystkich. :-)
Też jakoś nie chcę straszyć, bo co innego jest rozmową, a co innego nawalanie tylko emotikonek.

@EDIT
No nie powiem, że podczas nagrywania muszę cały czas mówić i to powoduje taką rzecz, że mówię o wszystkim. Na streamach tak nie musi być, ogólnie streamy są łatwiejsze, bo nie trzeba się tak starać jak się nagrywa.
Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 917
Rejestracja: 28 paź 2014, 22:24
Kontakt:

Re: EnterVPL nagrywa gry z RM

Post autor: PInroz »

EnterVPL pisze:Też jakoś nie chcę straszyć, bo co innego jest rozmową, a co innego nawalanie tylko emotikonek.
W takim razie trzeba na niego uważać :mrgreen:
EnterVPL pisze:gdyż to jest jedyna osoba, która przeżyła moich pięć powrotów na youtube (w tym jeden usunięty kanał)
Ciekawe :shock: Możesz opowiedzieć coś o tym więcej :-D
Obrazek
:cry: :cry: :cry: Nie mogę latać, bo stałem się kaleką :cry: :cry: :cry:
Usunięty

Re: EnterVPL nagrywa gry z RM

Post autor: Usunięty »

PInroz pisze:
EnterVPL pisze:gdyż to jest jedyna osoba, która przeżyła moich pięć powrotów na youtube (w tym jeden usunięty kanał)
Ciekawe :shock: Możesz opowiedzieć coś o tym więcej :-D
A co mam mówić? Nagrywałem Minecraft i Crash Bandicoot xd
Ostatnio zmieniony 20 lut 2017, 18:21 przez Usunięty, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 917
Rejestracja: 28 paź 2014, 22:24
Kontakt:

Re: EnterVPL nagrywa gry z RM

Post autor: PInroz »

EnterVPL pisze:Nagrywałem Minecraft
Ooooo a zaczniesz znowu nagrywać :?: :mrgreen: No wiesz luźna seria w której sobie budujesz domek, zbierasz zasoby, użerasz się z zombie, szkieletami i innymi plugastwami :-D Oglądał bym... może byś nawet Vlada namówił na coś takiego :?: Wtedy moglibyście nagrywać razem :mrgreen:
Obrazek
:cry: :cry: :cry: Nie mogę latać, bo stałem się kaleką :cry: :cry: :cry:
Usunięty

Re: EnterVPL nagrywa gry z RM

Post autor: Usunięty »

Na moim kanale znajdziesz kilka starych archiwum z live z "majkrafta". Świt i upadek serwera Mirosława Błażeja, wszystko przez jednego bachora xD No cóż.. od tamtej pory przestaliśmy robić live z minecrafta (bo każdy stracił chęci na granie). Dlaczego serwer upadł? Domiux włamał się na konto moderatora serwera, bo ten jak nadawał na żywo to wpisywał WIDOCZNE hasło. Jasny gwint, każdy mógł się włamać na Xsenora konto xD.

Jeśli Vlad chcesz grać ze mną w minecrafta to mamy z Dorionem prywatny serwer (dla bliskich i przyjaciół). Na nim możemy też nagrywać jeśli będzie taka ochota.

Czas na coś ważniejszego. A chodzi o stream! (o nie znowu.... xD)
Jutro będę miał stream z Shadow Man'a (także tego...).
W tą środę (22.02.2017) zrobię kolejny stream z Gromady :-)
Godzina 19:00
Usunięty

Re: EnterVPL nagrywa gry z RM

Post autor: Usunięty »

Zrobiłem taką stronkę na streamy z RPG Makera: http://mapikstudio.com/entervpl/stream.html
Są tam okno z yt i chat. Co o tym myślicie? :)
Awatar użytkownika
Diablo

Golden Forki 2017 - Pełne Wersje (miejsce1); Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 2); Golden Forki 2015 - Dema (miejsce 2); Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Posty: 362
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:58

Re: EnterVPL nagrywa gry z RM

Post autor: Diablo »

Enter, kiedy coś nagrywasz? :lol:
Usunięty

Re: EnterVPL nagrywa gry z RM

Post autor: Usunięty »

Diablo pisze:Enter, kiedy coś nagrywasz? :lol:
Tak się zastanawiam, ale ogólnie to jutro z rana bliżej nieokreślone "coś" nagram (jutro pomyślę co xD), pojutrze to też "coś" nagram, a w niedziele drugi stream z Shadow Man'a robię.
Także tak.. Jak chcesz to w tej chwili gram z kolegami grę to możesz się do nas przyłączyć (znasz adres TS'a?) :-)
Usunięty

Re: EnterVPL nagrywa gry z RM

Post autor: Usunięty »

Przepraszam za to że wczoraj niczego nie było. Nie mam wytłumaczenia.
Za to dziś Kruczek! :-)
Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 917
Rejestracja: 28 paź 2014, 22:24
Kontakt:

Re: EnterVPL nagrywa gry z RM

Post autor: PInroz »

Kurioliszek :shock: :shock: :shock: Raczej Kuroliszek :lol:

Podczas oglądania filmiku zauważyłem jedną rzecz. INRE zastanawiał się dlaczego pod jednym z komentarzy napisałem że również Kruk 2 nawiązuje do Wiedźmina, jak Starszy Elf z obozu w lesie wypowiada do Enialisa słowo w słowo tekst Dzikiego Gona z Wiedźmina 1, Śmierć za tobą kroczy, ale to inni umierają przez ciebie :wink:

Więcej odcinków z Kruka 2 PROSZĘ :wink:
Obrazek
:cry: :cry: :cry: Nie mogę latać, bo stałem się kaleką :cry: :cry: :cry:
Usunięty

Re: EnterVPL nagrywa gry z RM

Post autor: Usunięty »

Masz rację Kuroliszek :-)
Ogólnie sam znalazłem więcej nawiązań do Wiedźmina po tym jak chwilkę w Wieśka pograłem. Póki co skończyłem grać w Wizimie (czyli na samym początku gry), bo jakoś mnie nie ciągnie ta gra. Wolę Kruka xD
Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 917
Rejestracja: 28 paź 2014, 22:24
Kontakt:

Re: EnterVPL nagrywa gry z RM

Post autor: PInroz »

EnterVPL pisze:Why so evil?
Kiedy kolejny filmik z tej gry :?:
Obrazek
:cry: :cry: :cry: Nie mogę latać, bo stałem się kaleką :cry: :cry: :cry:
Usunięty

Re: EnterVPL nagrywa gry z RM

Post autor: Usunięty »

PInroz pisze:
EnterVPL pisze:Why so evil?
Kiedy kolejny filmik z tej gry :?:
Mógłbym pokazać Why So Evil 2: Dystopia, ale to kiedy indziej. Postaram się, aby na moim kanale było więcej tego co kiedyś sobie wymyśliłem ^^. (A tak szczerze to przymierzam się do nagrania drugiego wywiadu).
Chciałbym jednak powrócić do tego, że ten temat założyłem pod gry z RM. Zdarzało się, że tutaj lądowało co innego, ale i tak to była rzadkość.

W ten piątek będzie stream z Gromady. Godzina 19:00 :-)
Oglądać będzie można tutaj: http://mapikstudio.com/entervpl/stream.html (YT i IRC na jednej stronie)
Lub tradycyjnie:
- https://gaming.youtube.com/c/EnterVPl/live
- http://mapikstudio.com/entervpl/chat.html

Także jeszcze raz: piątek 19:00 Gromada. :-D
ODPOWIEDZ