Tokei no 9 - dyskusja przed

Największy, najstarszy i w ogóle naj polski RM-zin.
Awatar użytkownika
Kalashnikov
Posty: 1381
Rejestracja: 16 gru 2006, 05:19
Lokalizacja: Edynburg / Opole

Tokei no 9 - dyskusja przed

Post autor: Kalashnikov »

Szał związany z Manga Carta trochę pozwolił nam zapomnieć o ukochanej lekturze każdego makerowca :)
Więc zapytuję (i jak się część zapewne domyśla - głównie w ten sposób przypominam): jak przygotowania do nowego numeru? Ile dziesiątek tekstu już nadesłano, a ile będzie gotowych lada dzień?

Michu, chyba pora znowu zacząć kopać po dupie przez gg, bo kolejny numer dostaniemy na Gwiazdkę ;)
Awatar użytkownika
Michu

GF2022 - Dema (msc 2); GF2020 - Peł. Wer. (msc 3); GF2019 - Dema (msc 1); GF2010 - Dema (msc 1); GF2008 - Peł. Wer. (msc 3) Zapowiedzi (msc 2); GF2007 - Peł. Wer. (msc 1) Dema (msc 1) Zapowiedzi (msc 3); KC II (msc 1); TASC 6 (msc 3); TACO #1 (zwyc)
Posty: 1150
Rejestracja: 13 kwie 2006, 12:21
Lokalizacja: Piła/Poznań
Kontakt:

Re: Tokei no 9

Post autor: Michu »

Kalach, chyba nie myslales, ze z euforii powstalej po wydaniu 8 numeru cos wyjdzie? Jest tak jak zwykle - tekstow brak, czekamy na czwarty kwartal 08 XD
Obrazek
FEI
Posty: 388
Rejestracja: 23 lut 2008, 11:30

Re: Tokei no 9

Post autor: FEI »

lol... nie zawiodę i tym razem. niech mi tylko wpadnie pomysł na ambitniejszy tekst.
ewribadi dałn!
FEI
Posty: 388
Rejestracja: 23 lut 2008, 11:30

Re: Tokei no 9

Post autor: FEI »

szczytem marzeń byłoby poczytać nowe TOKEI w święta XOD

zasiadam do klawiatury dzisiaj albo jutro... ile brakuje?
ewribadi dałn!
Awatar użytkownika
Kalashnikov
Posty: 1381
Rejestracja: 16 gru 2006, 05:19
Lokalizacja: Edynburg / Opole

Re: Tokei no 9

Post autor: Kalashnikov »

Pewnie wszystko? xD
Awatar użytkownika
Michu

GF2022 - Dema (msc 2); GF2020 - Peł. Wer. (msc 3); GF2019 - Dema (msc 1); GF2010 - Dema (msc 1); GF2008 - Peł. Wer. (msc 3) Zapowiedzi (msc 2); GF2007 - Peł. Wer. (msc 1) Dema (msc 1) Zapowiedzi (msc 3); KC II (msc 1); TASC 6 (msc 3); TACO #1 (zwyc)
Posty: 1150
Rejestracja: 13 kwie 2006, 12:21
Lokalizacja: Piła/Poznań
Kontakt:

Re: Tokei no 9

Post autor: Michu »

Yup, nie mam zadnego tekstu i szczerze mowiac, poki nie zauwaze jakiejs checi wspolpracy otoczenia odechciewa mi sie zasiadac do pisania.
Obrazek
FEI
Posty: 388
Rejestracja: 23 lut 2008, 11:30

Re: Tokei no 9

Post autor: FEI »

zacząłem pisać, ale się zaciołem i zaczynam drugi tekst... może skończę je równocześnie.

zagońcie Kalasha, Foxera, Inqa, Akwarelka,Gaido... to płodni ludzie, z pewnością coś mądrego spłodzą XoD
ewribadi dałn!
Awatar użytkownika
Kalashnikov
Posty: 1381
Rejestracja: 16 gru 2006, 05:19
Lokalizacja: Edynburg / Opole

Re: Tokei no 9

Post autor: Kalashnikov »

A żebyś wiedział, że chyba na dniach coś skrobnę :)
Awatar użytkownika
Pantera
Posty: 322
Rejestracja: 14 lip 2008, 13:27

Re: Tokei no 9

Post autor: Pantera »

jakiego rodzaju teksty sa oczekiwane do Tokei?
i czy trzeba nalezec do jakiejs okreslonej grupy ludzi, by pisac do rzecznego zinu?
None ov thy empty gods shall ever stand above me!

transparent avatar thx to Kalashnikov
Tomash

Liga Mapperów Sezon I (miejsce 2)
Posty: 124
Rejestracja: 24 kwie 2006, 16:07

Re: Tokei no 9

Post autor: Tomash »

Możecie dać do nowego numeru co lepsze prace z Writing Contest który niedługo się skończy.
Awatar użytkownika
Mertruve

Golden Forki Special - Pełne Wersje (zwycięstwo)
Posty: 1518
Rejestracja: 22 kwie 2006, 20:07

Re: Tokei no 9

Post autor: Mertruve »

i czy trzeba nalezec do jakiejs okreslonej grupy ludzi, by pisac do rzecznego zinu?
Wymagane hasło i odznaka członka zespołu. Bez tego Michu nie przepuści żadnego tekstu, w końcu zależy mu na tym, żeby mieć ich jak najmniej.
Awatar użytkownika
Kalashnikov
Posty: 1381
Rejestracja: 16 gru 2006, 05:19
Lokalizacja: Edynburg / Opole

Re: Tokei no 9

Post autor: Kalashnikov »

To ja może przetłumaczę, bo nie wszyscy zawsze łapią: Nie, nie trzeba należeć do żadnej grupy ludzi (bycie w grupie ludzi myślących jest mile widzane).
Teksty dowolne, związane z RM - recenzje (sprawdź wcześniej, jakie już są żeby się nie powtórzyć), poradniki muzyczne, graficzne, luźne (ale sensowne) obserwacje polskiej sceny RM itp. Najlepiej przejrzyj starsze numery, a od razu zorientujesz się o co kaman.
Awatar użytkownika
Pantera
Posty: 322
Rejestracja: 14 lip 2008, 13:27

Re: Tokei no 9

Post autor: Pantera »

Kalash: Dziekuje :)
None ov thy empty gods shall ever stand above me!

transparent avatar thx to Kalashnikov
FEI
Posty: 388
Rejestracja: 23 lut 2008, 11:30

Re: Tokei no 9

Post autor: FEI »

piszcie piszcie piszcie
bo
ja już jeden napisałem, drugi dokończę... nie! napisałem drugi, pierwszy dokończę. o!
ewribadi dałn!
Awatar użytkownika
Kalashnikov
Posty: 1381
Rejestracja: 16 gru 2006, 05:19
Lokalizacja: Edynburg / Opole

Re: Tokei no 9

Post autor: Kalashnikov »

Napisałem to już Michowi na gg, ale tutaj powtórze żeby reszta (FEI :) się potem nie rzucała - zamawiam tekst o GF 2k8 do nowego numeru.

Premiera nowego numeru max 28 stycznia, bo jak nie to przyjdę i spalę wam dyski! >O
Zablokowany