Konrad Championship

Moderator: Yoroiookami

Awatar użytkownika
Sefiro

Golden Forki 2020 - Pełne Wersje (miejsce 2); Golden Forki 2019 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki Special III - Pełne Wersje (zwycięstwo); Konrad Championship I (miejsce 2)
Posty: 93
Rejestracja: 20 wrz 2014, 14:22
Kontakt:

Re: Konrad Championship

Post autor: Sefiro »

Moim zdaniem dwa tygodnie na zrobienie gry jest ok. W tym cały fun z konkursu. Kto miał zrobić grę, zrobił.
Sztuczne przedłużanie nic nie da. Nie po to ludzie wychodzili z siebie, żeby oddać grę w termie, żeby teraz dawać kolejną szansę spóźnialskim.
Awatar użytkownika
Witcherek01
Posty: 102
Rejestracja: 24 kwie 2018, 19:22
Lokalizacja: Nie zapraszam
Kontakt:

Re: Konrad Championship

Post autor: Witcherek01 »

Crashykk pisze:Mi tam sie nie przyda, bo gre juz oddalem. :v
2 tygodnie to naprawde za malo na 10-30 minutowy projekt?
Nie każdy ma 24 godziny na dobę wolne, ludzie pracują, wiesz?

Osobiście do niedzieli się wyrobię ale nie każdy pewnie bo ludzie chodzą do pracy i nie każdy ma cały dzień wolny...
"Jak ma się cel to można zdziałać cuda" - Witcherek01, Życie.
Awatar użytkownika
Crashykk

GF 2022 - Pełne Wersje (msc. 1)(msc. 3) Dema (msc. 3); GF 2020 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2015 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2014 - Pełne Wersje (msc. 1); TAPE #1 (msc. 3); TAPE #2 (msc. 2); TASC 4 (msc. 3); TASC 6 (msc. 2)(msc. 2)
Posty: 723
Rejestracja: 16 gru 2011, 16:08
Lokalizacja: Kuj-Pom
Kontakt:

Re: Konrad Championship

Post autor: Crashykk »

A wiesz, ze ja tez pracuje? Prowadze sklep, wiec w domu nie ma mnie dosc sporo, a i tak dalem rade gre ukonczyc.

Jak ktos sie nie wyrobi to jego wina, zle rozplanowal czas.

Teraz przedluzymy dla spoznialskich, a za tydzien dla spoznialskich, ktorzy spoznili sie na przedluzony termin?

Jak Sefiro napisal. Caly fun z konkursu jest taki, ze maja to byc projekty zrobione w 2 tygodnie.

Jezeli ktos sie nie wyrobi to zawsze moze poswiecic troche wiecej czasu, dopracowac projekt i wydac jako normalna gre.
ObrazekObrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 858
Rejestracja: 19 mar 2013, 10:31

Re: Konrad Championship

Post autor: McLaren »

Ja akurat cały weekend mam zajęty, więc w piątek muszę oddać grę, trudno będę musiał ją skrócić i zrobić mniej animacji... Bądź też zakończyć grę na jakimś etapie i dokończyć ja na GF, tak więc pytanie do organizatora konkursu, może być wersja demo czy mam sztucznie zakończyć grę?
Awatar użytkownika
Adrap

GF2020 - Dema (miejsce 3); GF2019 - Pełne Wersje (miejsce 3) Zapowiedzi (zwycięstwo); GF2017 - Pełne Wersje (miejsce 3)(miejsce 3); GF2015 - Dema (miejsce 2) Zapowiedzi (zwycięstwo); KC I (miejsce 2); KC II (miejsce 3); TASC 4 (miejsce 2)(miejsce 3)
Posty: 815
Rejestracja: 21 kwie 2014, 14:39
Lokalizacja: Kurpsie

Re: Konrad Championship

Post autor: Adrap »

Nie żebym chciał zabić ducha zabawy czy coś, ale termin jest termin. Ludzie na Jamy kończą gry w dwa dni. Ja wiedziałem że mi moją produkcja dłużej zajmie, wziąłem nawet 2 dni wolnego w robocie, jakbym miał się nie wyrobić ale i tak cisnąłem każdego dnia po kilka godzin. Takie konkursy fajnie uczą dopinania terminów i planowania. A jak ktoś nie miał tyle czasu to wiem że brutalnie to brzmi, ale nie trzeba było się zapisywać, a potem jęczeć że za mało czasu i stawiać organizatorów pod ścianą czy chcą być fair wobec wszystkich czy dać więcej czasu.
Jak bierzesz udział w zawodach biegackich to nie prosisz żeby zmniejszyli dystans potem, najwyżej Dobiegniesz że słabszym wynikiem ;)
Wydane:
Podziemia: Człowiek, 23 sekundy, Królobójcy, Najstarszy

Współautor gry: Amarok
(W produkcji)
Awatar użytkownika
Surusek
Posty: 87
Rejestracja: 02 gru 2017, 11:32
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Konrad Championship - co do dodatkowego czasu...

Post autor: Surusek »

Razem z resztą konradziego jury, zadecydowaliśmy, że nie przedłużamy terminu oddawania prac. Przy czym, obowiązuje 5-minutowa zakładka (przyjmiemy do 5 minut po ogłoszeniu końca).

Jeżeli odbędzie się następna edycja, to pomyślimy nad zaadaptowaniem pomysłu Dakli (część osób ma czas głównie w weekendy - więc zaczniemy w piątek, skończymy dwa tygodnie później w niedzielę, będzie 2 dni dłużej).
...line of code that the developer can write the fastest, the line of code that developer can maintain the cheapest, and the line of code that never breaks to the user is the line of code that developer never had to write - Steve Jobs

Previously known as almostnoruby/anrgames
[twitter] [youtube]
Awatar użytkownika
Kitabake
Posty: 367
Rejestracja: 25 gru 2009, 13:03
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Konrad Championship

Post autor: Kitabake »

Ja chętnie bym jeszcze potworzył ale miałem zamknięcie miesiąca + urodziny więc tak z 2 tygodnie wyciągnięte z życia. Potworzyłem trochę ale dla mnie czas niefortunny.
Moje projekty:
"Hunter: Avendzer Dragon"
"Chaos Element: Climax Redux"
"Ziemia: Opętanie"
"Blade Trynty"
Awatar użytkownika
MrAdamskyy
Posty: 40
Rejestracja: 09 sty 2016, 15:05

Re: Konrad Championship

Post autor: MrAdamskyy »

Deadline w niedzielę o 23:59? :-)
Awatar użytkownika
Yoroiookami

GF 2019 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2017 - Dema (miejsce 1); GF 2015 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2014 - Pełne Wersje (miejsce 3); GF 2010 - Gry (miejsce 2); GF Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 679
Rejestracja: 02 wrz 2014, 12:45

Re: Konrad Championship

Post autor: Yoroiookami »

Dokładnie. Jeżeli ktoś się zapędził, to czas wykombinować jak ładnie zakończyć grę. :>
A dla pozostałych - dwa dni to bardzo dużo czasu na 10-minutową grę, wierzę że się wyrobicie.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Kitabake
Posty: 367
Rejestracja: 25 gru 2009, 13:03
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Konrad Championship

Post autor: Kitabake »

Postaram się Yoro, ale piątek i pół soboty mam już zabukowane :D>
Wiem, że 10 min gry to nie dużo ;p. Z 3 zdarzeniówki i 3 mapy. Ten konkurs uświadomił mi że cały czas przechodzę od pracy do spotania i snu. Mało mam czasu na to żeby wcisnąć cokolwiek, nawet jeżeli mi na tym zależy :P
Moje projekty:
"Hunter: Avendzer Dragon"
"Chaos Element: Climax Redux"
"Ziemia: Opętanie"
"Blade Trynty"
Awatar użytkownika
Yoroiookami

GF 2019 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2017 - Dema (miejsce 1); GF 2015 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2014 - Pełne Wersje (miejsce 3); GF 2010 - Gry (miejsce 2); GF Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 679
Rejestracja: 02 wrz 2014, 12:45

Re: Konrad Championship

Post autor: Yoroiookami »

Ostatnie dwie godzinki na oddanie projektów na Konrad Championship. Tnijcie i sklejajcie co możecie, ale projekt oddajcie! >:I

Projekty przyjmujemy najpóźniej do pięciu minut po północy!
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Kitabake
Posty: 367
Rejestracja: 25 gru 2009, 13:03
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Konrad Championship

Post autor: Kitabake »

anrgames pisze: [*]Kitabeke
To cytat z pierwszej strony - lista przystępujących do konkursu.
Mam niezłą bekę z tego xD
Moje projekty:
"Hunter: Avendzer Dragon"
"Chaos Element: Climax Redux"
"Ziemia: Opętanie"
"Blade Trynty"
Awatar użytkownika
Witcherek01
Posty: 102
Rejestracja: 24 kwie 2018, 19:22
Lokalizacja: Nie zapraszam
Kontakt:

Re: Konrad Championship

Post autor: Witcherek01 »

To co bracia. Komu się skończyć udało? Ja na styk na niedzielę się wyrobiłem.
A i końcowym słowem chcę każdemu życzyć powodzenia i zwycięstwa! Niech wygra najlepszy!
"Jak ma się cel to można zdziałać cuda" - Witcherek01, Życie.
Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 858
Rejestracja: 19 mar 2013, 10:31

Re: Konrad Championship

Post autor: McLaren »

Uploaduje grę! Kurczę czasu nie miałem żeby poprawić błędy ortograficzne i dialogi... masakra co za emocje :)
Awatar użytkownika
Kitabake
Posty: 367
Rejestracja: 25 gru 2009, 13:03
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Konrad Championship

Post autor: Kitabake »

Skończyłem, 2 dni chwile robiłem mapki i dziś pół dnia. Z 15 min gry będzie ;p
Moje projekty:
"Hunter: Avendzer Dragon"
"Chaos Element: Climax Redux"
"Ziemia: Opętanie"
"Blade Trynty"
Zablokowany