Konrad Championship

Moderator: Yoroiookami

Awatar użytkownika
Crashykk

GF 2022 - Pełne Wersje (msc. 1)(msc. 3) Dema (msc. 3); GF 2020 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2015 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2014 - Pełne Wersje (msc. 1); TAPE #1 (msc. 3); TAPE #2 (msc. 2); TASC 4 (msc. 3); TASC 6 (msc. 2)(msc. 2)
Posty: 723
Rejestracja: 16 gru 2011, 16:08
Lokalizacja: Kuj-Pom
Kontakt:

Re: Konrad Championship

Post autor: Crashykk »

Jazzwhisky pisze:Crashykk: Przesłał organizatorom pozew o plagiat pomysłów.
Właśnie się zastanawiałem czy by nie wysłać listu oficjalnego do AnR i Yorka. Obrazek

Kończąc offtop. Fajnie, że pomysł z anonimowością przeszedł. Podkręci to trochę atmosferę. :-D
ObrazekObrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Surusek
Posty: 87
Rejestracja: 02 gru 2017, 11:32
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Konrad Championship - jury i opisy gier

Post autor: Surusek »

Mamy dzisiaj dosyć ważne ogłoszenie - Kleo oficjalnie dołącza do grupy "jury" oceniającej projekty konkursowe. To znaczy, że pomoże mnie i Yoroiookamiemu wybrać drugiego zwycięzcę konkursu. Dzięki temu mamy teraz po jednym reprezentancie z każdej strony.

Mamy też zamiar wykorzystać opisy gier dołączone przed autorów w plikach (.txt, .doc, .docx, .rtf) przy prezentacji gier (głosowaniu). Jeżeli zdarzy się o tym pliku zapomnieć, postaramy się przypomnieć.

I nie próbuj mnie prowokować Crashykk, mam już przygotowany plik tekstowy ze specyfikacją nie tylko Spectruma, ale też Komody, Atari XE i kliku innych. Żeby ci się nie nudziło.
...line of code that the developer can write the fastest, the line of code that developer can maintain the cheapest, and the line of code that never breaks to the user is the line of code that developer never had to write - Steve Jobs

Previously known as almostnoruby/anrgames
[twitter] [youtube]
Awatar użytkownika
Dakla
Posty: 25
Rejestracja: 04 wrz 2016, 20:39

Re: Konrad Championship

Post autor: Dakla »

Zgłaszam się.
Awatar użytkownika
Sefiro

Golden Forki 2020 - Pełne Wersje (miejsce 2); Golden Forki 2019 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki Special III - Pełne Wersje (zwycięstwo); Konrad Championship I (miejsce 2)
Posty: 93
Rejestracja: 20 wrz 2014, 14:22
Kontakt:

Re: Konrad Championship

Post autor: Sefiro »

Zapiszcie mnie też! ^^
Awatar użytkownika
Crashykk

GF 2022 - Pełne Wersje (msc. 1)(msc. 3) Dema (msc. 3); GF 2020 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2015 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2014 - Pełne Wersje (msc. 1); TAPE #1 (msc. 3); TAPE #2 (msc. 2); TASC 4 (msc. 3); TASC 6 (msc. 2)(msc. 2)
Posty: 723
Rejestracja: 16 gru 2011, 16:08
Lokalizacja: Kuj-Pom
Kontakt:

Re: Konrad Championship

Post autor: Crashykk »

Jako, iż głosowanie ma być anonimowe i raczej nikomu nie powinno się pokazywać projektu to czy można liczyć na to, że ktoś z jury w razie co zostanie betatesterem? :v
ObrazekObrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Kleo

Golden Forki Special - Recenzje (zwycięstwo); Golden Forki Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 1001
Rejestracja: 31 sie 2012, 22:25

Re: Konrad Championship

Post autor: Kleo »

Mhm, rozumiem problem i w zasadzie to chętnie już bym w coś pograła, ale... Ja na pewno się nie podejmę, wyjaśnię, dlaczego, choć pewnie każdy, kto ma doświadczenie w testowaniu, rozumie lub czuje to sam z siebie. Otóż ja się wiążę emocjonalnie z testowanymi grami, a w dodatku jak autor słucha moich uwag (a zwykle mam ich dość sporo...) i coś pod ich wpływem zmienia, to zaczynam się czuć bez mała jak współautorka, więc już kompletnie tracę dystans do projektu. A skoro już trafiłam do jury, to chciałabym zachować jak najdalej idącą neutralność. :)
A tak w ogóle, to wydaje mi się, że spokojnie można dać komuś projekt do przetestowania, ufam, że nikt nie będzie psuł innym zabawy rozpowiadaniem na prawo i lewo, że ta gra to jest tej osoby, a tamta innej. :)
Awatar użytkownika
Soul

Golden Forki 2019 - Pełne Wersje (miejsce 1); Konrad Championship (miejsce 1); TA Sprite Contest 4 (miejsce 2)
Posty: 526
Rejestracja: 19 mar 2011, 21:24
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Re: Konrad Championship

Post autor: Soul »

Old boi Soul dołacza do zabawy. Już napisałem fabułę w notatniku także nie macie szans panowie. Z fartem mordeczki.

PS: jako testerów możecie zawsze wziąć kogoś kto nie będzie brał udziału w głosowaniu - wtedy problem nie istnieje, niezależnie jaką wersję głosowania przyjmiemy.
Awatar użytkownika
Surusek
Posty: 87
Rejestracja: 02 gru 2017, 11:32
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Konrad Championship - zostały dwa dni zapisów!

Post autor: Surusek »

Taka drobna przypominajka:
Do końca zapisów zostały niecałe dwa dni - do jutra, 23:59. Więc, jak ktoś nie jest pewien, czy chce wziąć udział, polecam się sprężyć. :mrgreen:
...line of code that the developer can write the fastest, the line of code that developer can maintain the cheapest, and the line of code that never breaks to the user is the line of code that developer never had to write - Steve Jobs

Previously known as almostnoruby/anrgames
[twitter] [youtube]
Awatar użytkownika
GameBoy

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 1); Puchar Ligi Mapperów II (zwycięstwo); TA Sprite Contest 6 (miejsce 3)(miejsce 3)
Posty: 1769
Rejestracja: 11 lip 2009, 13:47
Lokalizacja: Wieluń

Re: Konrad Championship

Post autor: GameBoy »

Dobra, zgłaszam się, najwyżej Yoroś mi nakopie jak nic nie skończę. -_-
Awatar użytkownika
Athanor
Posty: 150
Rejestracja: 22 mar 2014, 08:13
Lokalizacja: Krypta
Kontakt:

Re: Konrad Championship

Post autor: Athanor »

Nie przeczytałem żadnych zasad ale zgłaszam się, bo Kryzz333 obiecał mi cukierki.
Awatar użytkownika
Ekhart

Golden Forki 2015 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2011 - Dema (miejsce 1)
Posty: 447
Rejestracja: 28 maja 2010, 10:12
Lokalizacja: Midleton

Re: Konrad Championship

Post autor: Ekhart »

Dobra, zgłaszam się. Tydzień pracy nad grą w jedną czy drugą stronę nic nie zmieni ¯\_(ツ)_/¯
No matter how tender, how exquisite… A lie will remain a lie.
Awatar użytkownika
Yoroiookami

GF 2019 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2017 - Dema (miejsce 1); GF 2015 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2014 - Pełne Wersje (miejsce 3); GF 2010 - Gry (miejsce 2); GF Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 679
Rejestracja: 02 wrz 2014, 12:45

Re: Konrad Championship

Post autor: Yoroiookami »

Zapisy oficjalnie zamknięte. <3
Uzbierało nam się równo 20 zawodników, pozostali niestety już się nie załapią.

Na skończenie i oddanie projektów pozostaje jeszcze równy tydzień. Nie zawiedźcie nas. :>
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 858
Rejestracja: 19 mar 2013, 10:31

Re: Konrad Championship

Post autor: McLaren »

Czy istnieje szansa na zmianę terminu oddania gier na konkurs? W sensie dać więcej czasu dla wszystkich na dokończenie gier?
Awatar użytkownika
Witcherek01
Posty: 102
Rejestracja: 24 kwie 2018, 19:22
Lokalizacja: Nie zapraszam
Kontakt:

Re: Konrad Championship

Post autor: Witcherek01 »

Dokładnie! Dajcie więcej czasu będzie przydatny każdemu.
Awatar użytkownika
Crashykk

GF 2022 - Pełne Wersje (msc. 1)(msc. 3) Dema (msc. 3); GF 2020 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2015 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2014 - Pełne Wersje (msc. 1); TAPE #1 (msc. 3); TAPE #2 (msc. 2); TASC 4 (msc. 3); TASC 6 (msc. 2)(msc. 2)
Posty: 723
Rejestracja: 16 gru 2011, 16:08
Lokalizacja: Kuj-Pom
Kontakt:

Re: Konrad Championship

Post autor: Crashykk »

Mi tam sie nie przyda, bo gre juz oddalem. :v
2 tygodnie to naprawde za malo na 10-30 minutowy projekt?
ObrazekObrazek
Obrazek
Zablokowany