[RPG Maker XP] Postać w grze testowej ciągle idzie w góre

Problemy związane z pracą w RM, poszukiwania współpracowników. Uwaga na zasady zakładania tematów!

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo

ODPOWIEDZ
BartPG123
Posty: 1
Rejestracja: 17 mar 2020, 22:31

[RPG Maker XP] Postać w grze testowej ciągle idzie w góre

Post autor: BartPG123 »

Problem wygląda tak, że gdy wchodzę w grę testową postać cały czas idzie w górę. Nie mam pojęcia czym to jest spowodowane, miałem tak od samego początku po zainstalowaniu RPG Maker'a. Jakby ktoś miał jakiś pomysł jak rozwiązać ten problem, byłbym wdzięczny gdyby mi go napisał. Dodam jeszcze że mam Windowsa 10 z systemem 64-bitowym. Z góry dzięki i pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Michu

GF2022 - Dema (msc 2); GF2020 - Peł. Wer. (msc 3); GF2019 - Dema (msc 1); GF2010 - Dema (msc 1); GF2008 - Peł. Wer. (msc 3) Zapowiedzi (msc 2); GF2007 - Peł. Wer. (msc 1) Dema (msc 1) Zapowiedzi (msc 3); KC II (msc 1); TASC 6 (msc 3); TACO #1 (zwyc)
Posty: 1150
Rejestracja: 13 kwie 2006, 12:21
Lokalizacja: Piła/Poznań
Kontakt:

Re: [RPG Maker XP] Postać w grze testowej ciągle idzie w góre

Post autor: Michu »

Odinstaluj urządzenia typu gamepad i sprawdz. Mi zawsze pomagało.
Obrazek
Awatar użytkownika
Soul

Golden Forki 2019 - Pełne Wersje (miejsce 1); Konrad Championship (miejsce 1); TA Sprite Contest 4 (miejsce 2)
Posty: 526
Rejestracja: 19 mar 2011, 21:24
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Re: [RPG Maker XP] Postać w grze testowej ciągle idzie w góre

Post autor: Soul »

Dla pewności odłącz wszystko co masz podłączone przez USB i uruchom ponownie komputer. Kiedyś miałem identyczny problem z laptopem i RM 2k3, a pamiętam, że też wszyscy dziwili się, że nie mam żadnego gamepada podłączonego (nigdy nie miałem), a problem występował.
ODPOWIEDZ