[zapowiedź] Rhomik 2: Przygoda

Najlepsze RM gry, dema i zapowiedzi roku 2007.
Zablokowany
Awatar użytkownika
kalafior

Golden Forki 2008 - Dema (miejsce 1); Golden Forki 2007 - Pełne Wersje (miejsce 1) Zapowiedzi (miejsce 1 i 3)
Posty: 319
Rejestracja: 17 kwie 2006, 21:59
Lokalizacja: Gdańsk

[zapowiedź] Rhomik 2: Przygoda

Post autor: kalafior »

Rhomik 2: Przygoda

Autor- k-lafior
Program- RPG Maker 2003
Stan produkcji-
*Przygoda - 35 %
*Kryształki - 100 %
*Minigry - 5 %
Demo- dupa ^^
Typ- Platformówka / Zręcznościowa

Grafika:


Głównie moje edity z przeróżnych chipów na takie, by pasowały do gry side-view

Muzyka:

Z wielu źródeł, tylko jeden kawałeczek mój

Tryb 1: Przygoda

Fabularny ciąg gry. Tylko dla jednego gracza. Każda sytuacja, która rozpoczyna każdy rozdział jest narzucana przez koniec ostatniego. Oczywiście side-view. Sterujemy w niej:

-Rhomikiem Seniorem
-Rhomikiem Juniorem
-Też Rhomikiem Juniorem, ale już starszym
-Przyjacielem Rhomika Juniora, Chmurką

Składa się z 21 różniących się grafiką oraz sposobem rozgrywki rozdziałów. Każdy odblokowuje się po przejściu poprzedniego, jak w trybie kryształków.

Tryb 2: Kryształki

To samo, co w części Rhomika pierwszej, z tym, że brakuje tu "kolców", za to mapki są staranniej ułożone i użyte są do nich ładniejsze grafiki

Tryb 3: Minigry (info kopiuje z zapowiedzi Rhomika 2 z Tokejca)

Trzeci tryb gry, który zostawiłem na koniec, bo najfajniej się go tworzy, są "Minigierki". Znajdziecie tam wiele różnych gier, z których będą mogły korzystać więcej niż 1 osoba, gdyż niektóre gry dzielą się na tryb multi i single. Pod warunkiem oczywiście, że jest z kim grać, a wtedy zapewne jest więcej zabawy niż przy rozgrywce przeciwko "inteligencji" komputera. Mam nadzieję, że wśród minigierek znajdzie się też i gra "Wormsy", której zasady opierać się będą na bardzo popularnej grze z podobnym tytułem. Warunek tego jest taki, że dam radę z oskryptowaniem (głównym przy tym problemem jest użycie wielu różnych broni) Skoro już o skryptach piszę, dodam, iż trzeci tryb tego projektu jest zdecydowanie najbardziej zadbany technicznie. Oprócz Wormsów minigierki oferują różnego rodzaju gry ze strzelaniem (także dla dwóch osób), dodam też pewnie jakieś wyścigi, może uda mi się też zrobić coś dla fanów piłki nożnej i różnych innych sportów (siatkówka to prawie pewniak) oraz wiele innych minigierek o przeróżnej tematyce.

Trailer:

http://www.youtube.com/watch?v=g0VsstPao64

Screeny

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Tomash

Liga Mapperów Sezon I (miejsce 2)
Posty: 124
Rejestracja: 24 kwie 2006, 16:07

Post autor: Tomash »

k-lafior podwaja swoje szanse na zwycięstwo ^^ Osobiście sądzę że jednak Rhomik ma większe szanse :P
Awatar użytkownika
Mertruve

Golden Forki Special - Pełne Wersje (zwycięstwo)
Posty: 1518
Rejestracja: 22 kwie 2006, 20:07

Post autor: Mertruve »

-Przyjacielem Rhomika Juniora, Chmurką
10/10 <3<3<3
Zablokowany