Heroes of M&M 3: Horn of the Abyss

PC, konsole i nie tylko...
Akwarelek

Golden Forki 2008 - Zapowiedzi (miejsce 3); TA Code-Off Edycja III (zwycięstwo); TA Code-Off Edycja IV (zwycięstwo)
Posty: 439
Rejestracja: 06 gru 2007, 20:45
Lokalizacja: Opolskie

Heroes of M&M 3: Horn of the Abyss

Post autor: Akwarelek »

http://www.celestialheavens.com/forums/ ... sc&start=0
http://heroescommunity.com/viewthread.p ... genumber=1

Horn of the Abyss jest to nieoficjalny dodatek do Homm3. Jest niezwiązany z WoGiem, jednak twórcy zachowają niektóre opcje, np. exp. jednostek lub commanderów. A więc, będzie to dodatek do SoDa i w przeciwieństwie do WoGa twórcy skupią się na zachowaniu balansu w grze.

Będą 3 wersje dodatku HotA:

1.0 Dojdzie nowe pirackie miasto, jakieś artefakty, jednostki, objekty itd.
2.0 Dojdzie miasto wikingów (w stylu Fortress z Homm V), nowe arty, jednostki, kampanie itp.
3.0 Dojdzie nowe miasto Katedra i kolejna cześć kampanii oraz inne bajery.
4.0 Jeszcze nie uzgodnili, co dojdzie, najprawdopodobniej rzymskie miasto.

Te miasta będą dodane bez podmieniania z innymi!

Dojdą alternatywne jednostki, np. zamiast pegazów będziemy mogli rekrutować satyrów (po 3 takie jednostki na miasto):

Obrazek Obrazek

Giermkowie, będą zamiennikami bodajże gryfów.
Obrazek Obrazek

Nowe objekty na mapie, z tego co czytałem na forum angielskim posiadają na prawdę nowe bajery, których nie było w WoGu.
Dodadzą prawie 150 artefaktów z oryginalnymi bonusami, 12 nowych czarów w pierwszej wersji, trzy typy ziemi w 1.0.

Commanderzy zostaną, jednak zostaną zmienieni i wkodowani do dodatku. Exp jednostek będzie od 2.0. Dojdą unikatowi obrońcy miasta, różne rodzaje amunicji dla strzelających, różne maszyny dla każdego miasta. I wiele, wiele więcej.

Wersja 1.0 ma wyjść w granicach luty/marzec 2009!

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Więcej obrazków na podanej na samym początku stronie.
Ostatnio zmieniony 01 lut 2009, 10:53 przez Akwarelek, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Michu

GF2022 - Dema (msc 2); GF2020 - Peł. Wer. (msc 3); GF2019 - Dema (msc 1); GF2010 - Dema (msc 1); GF2008 - Peł. Wer. (msc 3) Zapowiedzi (msc 2); GF2007 - Peł. Wer. (msc 1) Dema (msc 1) Zapowiedzi (msc 3); KC II (msc 1); TASC 6 (msc 3); TACO #1 (zwyc)
Posty: 1150
Rejestracja: 13 kwie 2006, 12:21
Lokalizacja: Piła/Poznań
Kontakt:

Re: Heroes of M&M 3: Horn of the Abyss

Post autor: Michu »

MNIAM MNIAM MNIAM. Jezeli te zalozenia zostana wykonane bede w siodmym niebie. Pomijajac fakt, ze HoMM 3 to moja ukochana gra na PC - ostatnio bez przerw gram w nia od pol roku i WoG jako taki juz mi sie znudzil. A HotA posiada to, czego mi zawsze brakowalo w Przebudzeni Bogow - nowe miasta (omfg - 3, moze 4 O_O) i bardzo wysoki poziom graficzny (nie oszukujmy sie, WoG byl niezly skryptowo, ale wizualnie kladl sie na cycki). Patrzac na nowe jednostki, artefakty i obiekty na mapie mysle - uschne jak to nie wyjdzie w marcu.

No i jedno pytanie - te alternatywne jednostki w zamkach. Rozumiem z to rozwiazanie podobne do tego z HoMM4 - wybudowanie jednego z dwoch budynkow blokuje mozliwosc kupienia drugiego?
Obrazek
Akwarelek

Golden Forki 2008 - Zapowiedzi (miejsce 3); TA Code-Off Edycja III (zwycięstwo); TA Code-Off Edycja IV (zwycięstwo)
Posty: 439
Rejestracja: 06 gru 2007, 20:45
Lokalizacja: Opolskie

Re: Heroes of M&M 3: Horn of the Abyss

Post autor: Akwarelek »

Z tego co wiem to tak.
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: Heroes of M&M 3: Horn of the Abyss

Post autor: Jazzwhisky »

Nie chcę nic mówić, ale ruscy wydali co najmniej kilka takich "dodatków" w przeszłości (pamiętam, że grałem w wersję z jednostkami z bronią palną itp.), HoTA też jakby wygląda na produkt sprzed lat, jeśli na serio interesują Was te bonusy polecam drążyć dokładnie temat w Google, na pewno zaskoczycie się nie raz. ;)
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
Qualrath
Posty: 283
Rejestracja: 09 paź 2006, 19:33

Re: Heroes of M&M 3: Horn of the Abyss

Post autor: Qualrath »

Z tego co widziałem(Również na Heroes Community), dodawano głownie przeróżne dziwności do WoGa. Co prawda kilka innych modków widziałem, ale to jest dla mnie must-have absolutny. Genialnie, nie mogę się doczekać odkrywania nowych miast i multiplayerowych bitew <3
Obrazek
Qual Noworoczny ^^
Awatar użytkownika
Mertruve

Golden Forki Special - Pełne Wersje (zwycięstwo)
Posty: 1518
Rejestracja: 22 kwie 2006, 20:07

Re: Heroes of M&M 3: Horn of the Abyss

Post autor: Mertruve »

Właśnie-właśnie, musimy wznowić tsukurowe ustawki :3

Ale to kiedy wrócę z Warszawskiego Melanżu XD~
Awatar użytkownika
Michu

GF2022 - Dema (msc 2); GF2020 - Peł. Wer. (msc 3); GF2019 - Dema (msc 1); GF2010 - Dema (msc 1); GF2008 - Peł. Wer. (msc 3) Zapowiedzi (msc 2); GF2007 - Peł. Wer. (msc 1) Dema (msc 1) Zapowiedzi (msc 3); KC II (msc 1); TASC 6 (msc 3); TACO #1 (zwyc)
Posty: 1150
Rejestracja: 13 kwie 2006, 12:21
Lokalizacja: Piła/Poznań
Kontakt:

Re: Heroes of M&M 3: Horn of the Abyss

Post autor: Michu »

ja jestem jak najbardziej za, to z pewnoscia lepszy pomysl nic ustawki na GG
Obrazek
Akwarelek

Golden Forki 2008 - Zapowiedzi (miejsce 3); TA Code-Off Edycja III (zwycięstwo); TA Code-Off Edycja IV (zwycięstwo)
Posty: 439
Rejestracja: 06 gru 2007, 20:45
Lokalizacja: Opolskie

Re: Heroes of M&M 3: Horn of the Abyss

Post autor: Akwarelek »

Obrazek

Powoli zaczynam umierać od czekania.
Awatar użytkownika
Kalashnikov
Posty: 1381
Rejestracja: 16 gru 2006, 05:19
Lokalizacja: Edynburg / Opole

Re: Heroes of M&M 3: Horn of the Abyss

Post autor: Kalashnikov »

Przecież to ciągle to samo, tylko o nowym wyglądzie, zamiast smoka masz morskiego serpenta, zamiast rycerza, pirata itd.
Herosy są nudne, pograłem 2 dni i od tamtej pory nie włączyłem =)
Akwarelek

Golden Forki 2008 - Zapowiedzi (miejsce 3); TA Code-Off Edycja III (zwycięstwo); TA Code-Off Edycja IV (zwycięstwo)
Posty: 439
Rejestracja: 06 gru 2007, 20:45
Lokalizacja: Opolskie

Re: Heroes of M&M 3: Horn of the Abyss

Post autor: Akwarelek »

Ściąć go za herezję!
Awatar użytkownika
Qualrath
Posty: 283
Rejestracja: 09 paź 2006, 19:33

Re: Heroes of M&M 3: Horn of the Abyss

Post autor: Qualrath »

Spalić na stosie raczej.
Serpencik świetnie się prezentuje, kurde, to naprawdę będzie jak nowe HoMM III =D
Obrazek
Qual Noworoczny ^^
Akwarelek

Golden Forki 2008 - Zapowiedzi (miejsce 3); TA Code-Off Edycja III (zwycięstwo); TA Code-Off Edycja IV (zwycięstwo)
Posty: 439
Rejestracja: 06 gru 2007, 20:45
Lokalizacja: Opolskie

Re: Heroes of M&M 3: Horn of the Abyss

Post autor: Akwarelek »

Niespodzianka dla fanów House M.D., w HotA zobaczycie swojego ulubionego bohatera, dr. Gregory House'a! :-D

Obrazek
Awatar użytkownika
Kalashnikov
Posty: 1381
Rejestracja: 16 gru 2006, 05:19
Lokalizacja: Edynburg / Opole

Re: Heroes of M&M 3: Horn of the Abyss

Post autor: Kalashnikov »

Omg, nieszczęścia chodzą parami :D
Awatar użytkownika
Qualrath
Posty: 283
Rejestracja: 09 paź 2006, 19:33

Re: Heroes of M&M 3: Horn of the Abyss

Post autor: Qualrath »

Meow, ciekawe, czy Laurie pozwie ich za wykorzystanie jego wizerunku XD
Obrazek
Qual Noworoczny ^^
Akwarelek

Golden Forki 2008 - Zapowiedzi (miejsce 3); TA Code-Off Edycja III (zwycięstwo); TA Code-Off Edycja IV (zwycięstwo)
Posty: 439
Rejestracja: 06 gru 2007, 20:45
Lokalizacja: Opolskie

Re: Heroes of M&M 3: Horn of the Abyss

Post autor: Akwarelek »

Wersja 0.1 (rosyjska ofc) miała wyjść już niby przedwczoraj, ale przenieśli termin na kwiecień-maj 2k9. Na angielskich forach widzę oburzenie troli i dzieciaków, bo "obiecali moda to im się należy", ale ja patrząc na kolejne screeny widzę, że warto jeszcze poczekać.

Obrazek

A tutaj "ewolucja" węża morskiego (jednostka 7 poziomu), z tym że ten pierwszy pochodzi bodajże z innego projektu:
Obrazek

Niebezpiecznie premiera przybliża się do 1 kwietnia, chociaż wątpię, żeby to była ściema :-D
ODPOWIEDZ